הזמן חולף כל כך מהר, ופתאום הגיע הזמן לעלות לכתה א'!
כמה התרגשות!
כמה חששות…
המעבר לבית הספר הוא רגע משמח ומרגש, אך לעיתים מורכב, ועשוי לעורר אתגר וקושי; איך יסתדרו בבית הספר, עם המורה, עם הילדים האחרים?
כיצד תוכלו להסביר, לשאול, להתכונן, לעזור, מבלי שזה יהפוך מסורבל ומכביד?

הכירו את 'צפרדעוני': ספר ומשחק שנועדו לסייע לכם ללוות את הילדים בדרך איכותית ומעמיקה,

ויחד עם זאת קלילה, משחקית, ומותאמת בדיוק עבורכם.

נגן וידאו

בחרו מבין האפשרויות לרכישה

ספר + משחק
המתנה המושלמת לכיתה א'

210₪

ספר
צפרדעוני עובר לבריכה הגדולה

67₪

משחק
קופצים לבריכה הגדולה

160₪

הספר:
'צפרדעוני עובר לבריכה הגדולה'

בכל שנה עוברים הצפרדעונים לבריכה הגדולה, בגיל המתאים. צפרדעוני מתרגש כל כך! אבל האם יידע להסתדר? האם המורה תהיה נחמדה? האם יהיו לו חברים?…

הספר "צפרדעוני עובר לבריכה הגדולה" נועד ללוות את הילד והוריו במהלך המעבר ולאחריו. המפגש עם צפרדעוני ועם האתגר, ההתמודדות ומציאת הכוחות הפנימיים שלו, מאפשר לילדים לעבד את החוויה, וכך לצלוח את המעבר ביתר מודעות וקלות. 

'צפרדעוני' מספר סיפור שלם בלי מילה אחת על כיתה א' ועל בית ספר, וזה כוחו. הוא רחוק מספיק על מנת לגשת לנושא בקרבה ובפתיחות. 

לספר מצורף מדריך מפורט, ובו תובנות ודגשים אודות התמודדות עם מעברים, הסבר על ביבליותרפיה ועל ספרות ככלי טיפולי,  הנחיות לשיח רגשי מיטיב וקשוב, וכלים להכנה למעבר ברמה רגשית ומעשית.
המדריך מתאים לכל המבוגרים המשמעותיים בחייהם של הילדים: הורים וקרובים, מטפלים ואנשי חינוך.

הספר 'צפרדעוני עובר לבריכה הגדולה', בהוצאת 'אמציה' האיכותית, כבר הגיע להרבה בתים, ילדים ומשפחות, וגם לגנים וכיתות, והתקבל בזרועות פתוחות ובאהבה. גם אתם מוזמנים להנות מהסיפור, מהאיורים, ומהקסם של הבריכה הגדולה.

?????? ???? - ?? ????????

"…'צפרדעוני עובר לבריכה הגדולה' הוא סיפור על מעברים. אמנם הסיפור מכוון לילדים העולים לכתה א', אבל המושג "כיתה א'" כלל אינו מופיע בו. במקום זאת, דרך העיניים של צפרדעוני הוא פורש ומשיים רגשות, חרדות, חוויות, התמודדויות ותהליך של התבגרות וצמיחה, באופן שיגרום לכל ילד ולכל מבוגר להזדהות ולהתרגש, ויחד עם צפרדעוני לחשוש ולהתגבר, להתמודד עם הלא נודע, לאזור אומץ ולהצליח.
בעדינות, ברגישות, בהומור ובקריצה, המחברות מתארות לנו את עולמו של הילד העולה לכתה א' על כל המורכבות הרגשית שבו. הספר כתוב בגובה העיניים, אינו מתיילד ואינו מתחנף. הכל בו מקבל מקום ראוי ורציני: הקשיים והמכשולים, לצד האנושיות והתקווה.
האיורים הנפלאים מוסיפים חן וקסם, ויחד עם הסיפור הופכים את הקריאה לחוויה מלבבת במיוחד.
'צפרדעוני עובר לבריכה הגדולה' הוא מסוג הספרים שגורמים לי להצטער שלא היו קיימים כשהילדים שלי היו קטנים…"
ד"ר עירית חגי, פסיכולוגית התפתחותית וחינוכית מומחית, מרצה, מדריכה ומחברת הספרים "ילד שלי מיוחד", "יש לי ילד אחר".

הספר מתאים לחדר הטיפולים, לקבוצות הכנה לכיתה א' וכמובן להקראה בבית, בגן ובכיתה.